دستیاران تخصصی

دستیاران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عدم پرداخت کارانه های خود اعتراض کردند

به گزارش صدای پزشکان، تعدادی از دستیاران جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نسبت به عدم پرداخت یارانه های مصوب وزرات بهداشت از سوی این دانشگاه اعتراض کردند. در این نامه آمده است در حالیکه بیمارستان ها درآمدهای هنگفتی از طریق خدمات ارائه شده توسط دستیاران دارند، اما خود این دستیاران به عنوان صاحبان اصلی این درآمدها هیچ درصدی از آن را دریافت نمی کنند. طرح تحول نظام سلامت و افزایش مراجعه کننده این وضعیت را بدتر نیز کرده است. این دستیاران وضعیت اقتصادی و معیشتی خویش را « بحرانی » خواندند. آنها در بخش دیگری از این نامه نسبت به تصویب کارانه ی سیصد تا پانصد هزار ریالی توسط هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز اعتراض کرده و آن را « قابل تامل » خواندند.

در پایان این نامه نیز با اشاره به عدم پاسخگویی ریاست دانشکده پزشکی و معاونین ایشان، اضافه شده است که در صورت عدم پاسخگویی ظرف مدت یک ماه از تاریخ نامه درخواست های دستیاران از مجاری قانونی پیگیری خواهد شد. تصویر این نامه را ملاحظه می کنید:

اعتراض

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "دستیاران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عدم پرداخت کارانه های خود اعتراض کردند"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
عليرضا
Guest

متاسفانه چهارسال پیگیر دریافت کارانه بودیم که هیچ ثمری نداشت

احسان
Guest

راستش نمی دونم بچه های اصفهان از کدوم کارانه پرداختی دانشگاه تهران صحبت می کنن. چرا که ما هم رنگ چنین کارانه ای رو ندیدیم. البته اگه به پرداخت هر سه چهار ماه یک بار ۲۰۰ هزار تومان کارانه می شه گفت، اونوقت باید حق رو به دوستان داد و گفت ما کارانه گرفتیم. دوستان، قضیه از بیخ و بن ایراد داره…

wpDiscuz
Powered by Themes24x7