دانش آموختگان

کمپین روپوش خونین: ثبت یاد و نام پزشکان کشته شده در هنگام خدمت طرح نیروی انسانی

تعداد قابل توجهی از پزشکان در هنگام انجام خدمت به هموطنانشان در طرح نیروی انسانی به علت حوادث طبیعی (زلزله، سیل و سایر بلایا)، حوادث غیر طبیعی ( حوادث جاده ای و شغلی و سوء قصد ها) جان خود را از دست داده اند. یکی از آخرین نمونه ها کشته شدن دکتر علی پویان نوروسرجن شهر کاشمر در تصادف رانندگی در جاده کاشمر بود.

صدای پزشکان با هدف ثبت نام و یاد این همکاران فقید، از شما می خواهد که ما را در این هدف یاری کنید.

اطلاعات مورد نیاز: نام، ورودی دانشگاه، محل خدمت، محل و اتفاق منجر به کشته شد و در صورت تمایل ذکر خاطره ای یا نکته ای در مورد همکار فقید

می توانید اطلاعات خود را در این زمینه در ذیل همین مطلب کامنت کنید و یا در شبکه های اجتماعی از هشتگ #روپوش_خونین استفاده کنید.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

19 نظر برای مطلب "کمپین روپوش خونین: ثبت یاد و نام پزشکان کشته شده در هنگام خدمت طرح نیروی انسانی"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
فاطمه
Guest

بسیار تاسف بار است که به دلیل سهل انگاری این اتفاقات بیفتد. و فقط با همیاری خودمان می توانیم این وقایع تلخ را به حداقل برسانیم

کاظمی
Guest

نزدیک دوسال پیش هم دکتر علی اخلاقی رزیدنت جراحی بیمارستان سینا تهران که سال ۴ بودن برای گذروندن خدمت به لارستان فارس رفته بودن که تو مسیر فرودگاه به گراش با بی احتیاطی راننده شبکه تصادف میکنن که متاسفانه منجر به فوتشون شد. فکر میکنم ورودی سال ۸۸ بودن. اهل قم و فوق العاده مودب و با اخلاق. روحشون شاد

پزشکی 77
Guest

خانم دکتر روشنک سپاسخواه ورودی ۷۷ علوم پزشکی شیراز در جاده بیرم لارستان حین سفر از محل طرح برای گرفتن کارت نظام پزشکیشون دچار حادثه شدند . ایشان از دانشجویان نخبه دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند.

ایده
Guest

ایشون در پیش دانشگاهی همکلاس من بودن. واقعا از نظر اخلاقی نمونه بودن. یادمه نفر اول در آزمون پیش دانشگاهی استان فارس شدن. از شنیدن خبر فوتش خیلی متاسف شدم. واقعا حیف بود، حیف.

Olfati
Guest

دکتر رضا اسمی ورودی ۷۹ شیراز در مسیر جهرم به شیراز که محل خدمتشون درمانگاه و اورژانس یکی از شهر های کوچک حوالی جهرم بود در حین رفتن به سر کار صبح زود دچار تصادف و مرگ شدند.

شكور
Guest

من فقط در مورد دکتر اخلاقی یک نکته أضافه کنم، ایشون با اخلاق ترین دکتری بودند که تا حالا دیدم و این تنها نظر من نبود، نظر همه بیماران، کادر بیمارستان و کل اینترن ها و رزیدنتها بود.

wpDiscuz
Powered by Themes24x7