سیاست گذاری سلامت

حمایت رئیس جمهور روحانی از طرح تحول نظام سلامت: اجرای این طرح افتخار دولت است

به گزارش صدای پزشکان به نقل از مهر؛ حجت الاسلام حسن روحانی در حالیکه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان خراسان رضوی وی را همراهی می کردند از بخش جراحی عمومی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد بازدید و با اهدای گل از بیماران بستری شده در این بخش عیادت کرد.

رییس جمهور در حاشیه بازدید عصر امروز از بیمارستان امام رضا(ع) مشهد در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام رضا(ع) به ملت ایران اظهار کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی از افتخارات دولت یازدهم است چراکه موضوع سلامت مسئله ای مهم و اساسی در کشور به شمار می رود.

رییس جمهوری هدف از اجرای طرح تحول سلامت در کشور را ارائه خدمات درمانی با حداقل هزینه از سوی مردم دانست و بیان کرد: طرح تحول نظام سلامت گام مهمی در کاهش هزینه های مردم در حوزه درمان و سلامت است.

وی یادآور شد: تمام تلاش ما این است که به رغم کاهش درآمدهای دولت، اجرای این طرح مهم در کشور با قدرت ادامه یابد.

رییس جمهوری با تاکید بر ضرورت ادامه این طرح در کشور ادامه داد: اساس کار در نظام تحول سلامت بر عهده پرسنل و کادر بخش بهداشت و درمان است.

وی گفت: تلاشگران این عرصه با جان و دل در مسیر ارائه خدمات در این حوزه فعال هستند و دولت هم با همه توان برای موفقیت این امر مهم کمک خواهد کرد.

رییس جمهور همچنین در بخش دیگری از سخنانش از تلاش ها و زحمات ارزنده کادر درمانی و پزشکی کشور در هلال احمر و بهداشت و درمان برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی و امام رضا (ع) در این ایام قدردانی کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7