نظام سلامت

وزیر بهداشت بیمارستان قائم(عج) مشهد را با عصبانیت ترک کرد

بازدید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش‌های مختلف بیمارستان قائم(عج) با حاشیه‌های متعدد همراه بود که در نهایت منجر به خروج سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی از بیمارستان با عصبانیت شد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امشب و در جریان سفر خود به استان خراسان رضوی از بخش‌های مختلف مغز و اعصاب، اورژانس، قلب و عروق و عمومی بیمارستان قائم(عج) مشهد بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به بیماران قرار گرفت.

این بازدید که با حاشیه‌های متعددی همراه بود موجب شد در پایان بازدید سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد شدید از نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران در بیمارستان قائم(عج)، این بیمارستان را با عصبانیت ترک کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان بازدید خطاب به رئیس بیمارستان قائم مشهد گفت: اگر بیماری تخت بیمارستانی ندارد یا همراهش نمی‌تواند استراحت کند، حداقل یک پرستار هر یک ساعت وضعیت بیمار را بررسی کند.

قاضی‌زاده هاشمی ادامه داد: پرستار با تجربه در بیمارستان بگذارید، من تعجب می‌کنم در این ساعت شب، حتی یک نورولوژیست و یا یک پزشک متخصص در هیچ‌یک از بخش‌های این بیمارستان وجود ندارد. این کمبودها تقصیر آقای محرابی بهار رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و من به هیچ عنوان نمی‌گذرم.

وی خاطرنشان کرد: این نحوه ارائه خدمات در بیمارستان قائم(عج) مشهد، به هیچ عنوان درست نیست، شما بچه انقلاب هستید، چرا یک پزشک متخصص در بیمارستان وجود ندارد، شاید مادر خودتان در اینجا نیاز به خدمات درمانی داشته باشد.

گفتنی است بسیاری از همراهان بیماران بستری در بیمارستان قائم مشهد (عج) هنگام بازدید وزیر از این بیمارستان خواستار رسیدگی سریع به کمبودها در حوزه درمان و مشکلات این بیمارستان شدند.

یکی از همراهان بیمار خطاب به وزیر بهداشت که در حال بازدید از بخش اورژانس بیمارستان قائم(عج) بود، گفت: التماس می‌کنم به فکر ما باشید و مشکلات بیمارستان را برطرف کنید. نحوه ارائه خدمات در این بیمارستان بسیار نامطلوب است. من پدرم را از عصر روز گذشته که سکته کرده بود به بیمارستان آوردم، اما چندین ساعت بر روی تخت در راهروهای بیمارستان بدون حتی رسیدگی یک پرستار افتاده بود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به این همراه بیمار وعده رسیدگی سریع به مشکلات و بهبود نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران داد.

 

 

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

7 نظر برای مطلب "وزیر بهداشت بیمارستان قائم(عج) مشهد را با عصبانیت ترک کرد"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
شهاب
Guest

این اقا هم که فقط به درد سینما می خوره
انگار بقیه تخت های بیمارستان تو اتاق رئیس بیمارستان
اقای وزیر کمبود امکانات تقصیر شمایت با اون طرح تحول در شلوغی بیمارستان ها

حسین
Guest
میگن اگر یه مدت سراغی از بدهکار نگیری بعد یه مدت بعنوان طلبکار میاد سراغت،همینه ها! این آقا هم مثل اینکه فوت و فن مدیریت تو ایران رو خیلی خوب بلده؛میخوای مردم تقصیراتو از تو نبینن راه به راه از زیر دستات انتقاد کن ولی هیچوقت اونها رو برکنار نکن! زیردست که مسلما هیچوقت نمیتونه انتقادات تو رو جواب بده پس تو همواره پیروز خواهی شد در این دادگاه یکطرفه! یعنی فقط حرف و تهدید در ملاعام! پدر آمرزیده،این خط و نشونا برای چیه؟ میگی طرف ضعیف کار میکنه،برکنارش کن با یه حکم یه صفحه ای بدون اینکه تو بوق… بیشتر
گل
Guest

این آقای وزیر هم خیلی شومن خوبیه ها! اگه جاداشت پا میشد میومد جشنواره فجر روی فرش قرمز هم راه میرفت!! آقا یه جوری حرف میزنه انگار نمیدونه چه خبره؟ خب رییس بیمارستان مریض و روی سرش بخوابونه؟ بعدشم همه میدونن این شلوغیه بیمارستان ها از بعد از طرح ایشون چندین برابر شده.. من نمیدونم چرا هرچی میشه فوری اسم خواهر و مادر میاره! از یک انسان با تحصیلات آکادمیک بعیده با این لحن صحبت کنه!! ولی انصافاً سیاست پوپولیستی ایشون خوب جواب داده تا حالا! از الان داره واسه ریاست جمهوری سرمایه‌گذاری میکنه ?

آرمین
Guest
“شاید مادر خودتان در اینجا نیاز به خدمات درمانی داشته باشد.”× چه گیری به خواهر و مادر ملت دادی شما؟!! الان دکتر مهرابی چیکار کنه؟! بنده خدا جای پدر شما است بسیار هم مرد محترم و باسواد و کاردانی است، توی این دوسال معجزه کنه؟! انقدر مراجعات زیاد شده عین “زامبی لند!” شده بیمارستان بعد “تمام اینهام تقصیر دکتر مهرابی است”!!؟! فکر میکنی جاهای دیگه جان هاپکینره؟!! اورژانس عدالتیان بیمارستان امام رضا رو دیدی؟! یا بیمارستان شیخ و امدادی مشهد؟! مطمئنم تهران و تبریز و … همین وضعه. بهتر نیست بعد از تریبون های نماز جمعه یک سری هم به… بیشتر
احسان
Guest

آقای وزیر عادت دارند که یا تیری را از چنته خارج نکنند یا اگر کردند دو سه هدف را با آن بزنند که یکی از آنها نشان دادن دلسوزی شدید به مردم و خواهر و مادر آنهاست و دوم خبر سازی و دوربین بازی و سوم تسویه حساب های شخصی. آقای وزیر محبوبیت های بی اساس گذرا هستند. اگر میخواهید مشکلات مردم را حل کنید ریشه ای حل کنید. با عصبانیت ترک نکنید تخت و پرسنل و فضای بیمارستان ها رو گسترش بدید. سرزده بازدید کردن تو مملکت ما سابقه ی زیادی داره اما حل نکرده مشکلات رو

wpDiscuz
Powered by Themes24x7