دانش آموختگان

مصدومیت جراح درحین امداد به مصدومان یک سانحه رانندگی

به گزارش صدای پزشکان به نقل از تابناک، دکتر مهدی نظری پزشک جراح آبدانانی هنگام کمک به ۲ نفر مصدوم سانحه رانندگی در محور مورموری -دهلران خود دچار حادثه شد و به مرکز درمانی اعزام شد.

بخشدار کلات مورموری اظهار کرد: این حادثه زمانی اتفاق افتاد که این متخصص جراحی عمومی درحین عزیمت از آبدانان به دهلران با سانحه سقوط یک موتور سیکلت با دو سرنشین به دره مواجه شد.
حجت هادیزاده افزود: دکتر مهدی نظری متخصص جراحی عمومی که از شهرستان آبدانان عازم دهلران محل کارش بود جهت امدادرسانی و نجات آسیب دیدگان این سانحه وارد عمل شد که پس از ارائه خدمات اولیه و حیاتی به مصدومان حادثه در حین امدادرسانی با سقوط از بلندی به شدت مجروح شد.
بخشدار مورموری اظهار داشت: به دنبال این اتفاق دکتر نظری و هر دونفر سرنشین مصدوم موتورسیکلت به مرکز درمانی شهرستان دزفول اعزام شدند.
بخشدار مورموری خاطر نشان کرد: هم اکنون اقدام های پزشکی برای نجات این جراح تلاشگر و فداکار و ۲ نفر مصدوم سانحه سقوط موتورسیکلت جریان دارد.
وی درعین حال اظهار داشت: علت و توضیح بیشتر این حادثه از سوی عوامل انتظامی و قضایی در دست بررسی است.
دکتر مهدی نظری یکی از جراحان جوان و متبحر استان ایلام است که پس از فارغ التحصیل شدن بطور داوطلبانه در شهرستان محروم و مرزی دهلران تا لحظه حادثه مشغول ارائه خدمات درمانی به مردم آن دیار است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7