دانش آموختگان

معاون درمان وزارت بهداشت: حضور پزشکان متخصص و کادر پرستاری و درمانی مجرب بر بالین بیماران قابل تقدیر است

در ادامه بازدید های نظارتی ستاد درمان وزارت بهداشت، امروز معاون درمان وزیر بهداشت عازم کرج شد تا شخصاً نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران و مسافران نوروزی را در بیمارستان های وابسته به وزارت بهداشت مورد بررسی قرار دهد .

به گزارش صداى پزشکان وبدا، در بازدید به عمل آمده از بیمارستان شهید رجایی بیماران رضایت نسبی خود را از دریافت خدمات درمانی ابراز نمودند اما همچنان کمبود تختهای ویژه محسوس است.

دکتر آقاجانی ضمن بازدید از بخش های مراقبت های ویژه گفت: خوشبختانه بیمارستان شهید رجایی با تمام ظرفیت در حال ارایه خدمت است. تخت های بخش مراقبت ویژه کاملا فعال است و در ایام نوروز ۱۰۰ در صد اشغال می باشد.

وی و تیم نظارتی ستاد معاونت درمان وزارت بهداشت، نحوه ارائه خدمات در بخش های مختلف بیمارستان مورد بررسی قرار دادند.

دکتر آقاجانی گفت: حضور پزشکان متخصص مقیم همچون متخصصین قلب، داخلی، مغز و اعصاب و بیهوشی و طب اورژانس بر بالین بیماران و کادر پرستاری و درمانی مجرب قابل تقدیر است.

وی ادامه داد با توجه به حجم بالای ورودی بیمارستان رجایی خبر خوش و عیدی ما برای مردم استان البرز، توسعه صد در صدی بیمارستان و اضافه شدن ۱۵۴ تخت به این مرکز درمانی خواهد بود. همچنین تا اوایل اردیبهشت ماه بخش جدید اورژانس با ظرفیت ۳۰ تخت و ۲۲ تخت مراقبت ویژه به بهره برداری خواهد رسید

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7