دانش آموختگان

وزیر بهداشت از دست اندرکاران برنامه سلامت نوروزی قدردانی کرد/ خدماتی با کیفیت و کمیت بیشتر از سال های قبل داشتیم

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی از تلاش های شبانه روزی همه تیم های سلامت که در ایام تعطیلات نوروزی به ارایه خدمات به هموطنان پرداختند قدردانی کرد.

به گزارش صداى پزشکان به نقل از وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در این پیام ضمن قدردانی از تیم‌های عملیاتی اورژانس، بهداشت محیط و همکاران جامعه پزشکی در ارایه خدمات شبانه روزی به هموطنان یادآور شد: این عملیات از خلیج فارس و دریای عمان تا شمالی ترین نقاط کشور و از ارتفاعات صعب العبور غرب تا مرز‌های شرقی صورت پذیرفت؛ عملیاتی برای نجات جان انسان‌ها که متأسفانه به جان باختن تعدادی از بهترین همکاران‌مان انجامید.
دکتر هاشمی در این پیام برای شهیدان راه سلامت نیز طلب مغفرت کرد.

متن پیام قدردانی وزیر بهداشت به شرح زیر است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

در طول تعطیلات نوروزی که بسیاری از هموطنان، خستگی یک سال کار را در هوای مفرح بهاری از تن به در می‌کردند، تیم‌های عملیاتی اورژانس، بهداشت محیط و همکاران جامعه پزشکی، شبانه روز آماده بودند تا اجازه ندهند تلخی حوادث ناگوار، اثری عمیق در شادمانی شروع سال نو داشته باشد.

این عملیات از خلیج فارس و دریای عمان تا شمالی ترین نقاط کشور و از ارتفاعات صعب العبور غرب تا مرز‌های شرقی صورت پذیرفت؛ عملیاتی برای نجات جان انسان‌ها که متأسفانه به جان باختن تعدادی از بهترین همکاران‌مان انجامید.

ضمن سپاسگزاری از انجام این خدمات گسترده که نسبت به نوروز ۹۴ از کمیت و کیفیت مناسب تری برخوردار بود، وظیفه خود می‌دانم یک بار دیگر از درگاه پروردگار مهربان برای ارواح طیبه شهیدان راه سلامت، مغفرت الهی و برای همکاران عزیزم در سراسر میهن، سلامت، سعادت و سربلندی مسئلت نمایم.

امیدوارم که سال ۱۳۹۵ فرصتی برای ارائه خدمات شایسته‌تر به مردم عزیز ایران زمین باشد.

دکتر سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7