نظام سلامت

دریافت حقوق های دو میلیاردی در وزارت بهداشت واقعیت ندارد

سخنگوی وزارت بهداشت با تشریح صحت و سقم حقوق دو میلیاردی در وزارت بهداشت گفت:کسانی که چنین ادعاهایی را مطرح می‌کنند باید پس از بررسی نهادهای نظارتی نسبت به ادعای خود پاسخ حقوقی دهند اما از بررسی این حقوق‌های نجومی توسط سازمانهای نظارتی استقبال می‌کنیم.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، دکتر ایرج حریرچی  در واکنش به اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس درباره حقوق دو میلیاردی در وزارت بهداشت عنوان کرد: این اظهارات مبنای مشخصی ندارد و وزارت بهداشت نیز در گذشته پاسخ داده است و چندان نیز مایل نیستیم به این اظهارنظرهای بدون مبنا پاسخ دهیم زیرا اصلاً چنین پرداختی‌های وجود ندارد چون ممکن نیست و چنین پرداخت‌های را به شدت تکذیب می‌کنیم.

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت درباره چرایی چنین اظهارنظرهای ادامه داد: به هر حال افراد آزاد هستند اظهار نظر کنند ولی باید همانطور که ما از بررسی نهادهای نظارتی درباره این موضوع استقبال می‌کنیم این افراد نیز پس از نظر نهایی نهادهای نظارتی خودشان نیز پاسخگویی چنین اظهارنظرهای باشند زیرا با این اظهارنظرهای بدون مبنا ذهن جامعه و خدمتگزاران نظام به نهادهای نظارتی دچار تردید می‌شود.

دکتر حریرچی تصریح کرد: اگر چنین افرادی که ادعای حقوق‌های یک و دو میلیاردی در وزارت بهداشت می‌کنند نتوانند ادعای خود را ثابت کنند باید آنها نیز در محاکم حقوقی پاسخ این ادعای خود باشند.

گفتنی است در جلسه علنی امروز مجلس، یکی از نمایندگان نسبت به پرداخت حقوق های نجومی نیم و دو میلیاردی در وزارت بهداشت تذکر داده بود که رییس مجلس نیز اعلام کرد که نهادهای نظارتی در این موارد، نتایج بررسی های خود را اعلام خواهند کرد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7