آموزشی پزشکان عمومی

علت لغو تاثیر سوابق تحصیلی دستور مستقیم وزیر بود / کارنامه جدید: سه شنبه

به گزارش صدای پزشکان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار کارنامه آزمون دستیاری ،بدون لحاظ سوابق تحصیلی خبر داد.
محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی با اشاره به اطلاعیه جدید دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت بیان کرد: روز گذشته پس از انتشار نتایج آزمون دستیاری پزشکی روی سایت سازمان، به دستور وزیر بنا شد تاثیر سوابق تحصیلی از نتایج این آزمون حذف شود.
وی ادامه داد: برخی از نمایندگان این داوطلبان چندی پیش به تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون دستیاری گلایه داشتند اما معاون آموزشی وزارت بهداشت نظر آن ها را تغییر داد. مجدد روز گذشته عده ای از نمایندگان به دیدار وزیر بهداشت رفته و پس از برگزاری جلسه ،وزیر بهداشت به حذف تاثیر سوابق دستور داده است.
پورکاظمی عنوان کرد: سعی داریم تا روز سه شنبه بازنگری ها به پایان برسد و کارنامه مجدد روی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی قرار گیرد.
وی یادآور شد: در هیچ کجای دنیا نتایج آزمون کنکور بدون تاثیر سوابق تحصیلی اعلام نمی شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

10 نظر برای مطلب "علت لغو تاثیر سوابق تحصیلی دستور مستقیم وزیر بود / کارنامه جدید: سه شنبه"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
رزیتا
Guest

عذر بدتر از گناه نیارید دیگه …حالمون از شما و هر چی نماینده و اون وزیر بهم خورد

کارشناس
Guest
دیده شده است که در کارنامه دوم سوابق برای بعضی ها اعمال شده و برای اکثر افراد اعمال نشده که این امر منجر به بدتر شدن رتبه اکثر دانشجویان درسخوان و کوشا در طول سنوات پزشکی نیز شده است. زیادند افرادی با معدل خیلی بالا و نمره پره بالا که سوابق را برای آنها تاثیر ندادند. و همچنین برای تعدادی با رتبه های یکسان ولی با سوابق ضعیف تر، اثر مثبت داده شده است. لذا این اشکال از دو سو می تواند حادث شده باشد: ۱) برنامه کامپیوتری سنجش پزشکی مشکل داشته و خطای انسانی برنامه نویسان به علت عدم… بیشتر
داوطلب
Guest

کارای وزیرمون شرم آوره! هم در درمان! هم در بهداشت! هم در آموزش!

شاکی
Guest

واقعا حالت خوبه مشکل نداری انگشتت بزن سر دماغت ،ها دیدی حالت خرابه عالیجناب وزیر تو یکی دست از سر این ملت بردار

الهام
Guest

قبلا می گفتن طرف شب می خوابه صبح واسه مردم تصمیم می گیره ، حالا دیگه کار به خواب شب هم نمی رسه ! همون یه تلفن اقازاده ها کافیه که همه نظرات شون عوض بشه

مریم
Guest

وزیر باید خجالت بکشه از این رفتارها و تصمیم گیریها . ابروی جامعه پزشکی رو برد!

wpDiscuz
Powered by Themes24x7