نظام سلامت

راه‌اندازی سامانه‌ی جامع پذیرش، پایش و پیگیری بیمار برای دانشکده‌ها و سلامتکده‌های طب سنتی در سراسر کشور

شرکت فناور «سلام دکتر» اقدام به راه‌اندازی سامانه‌ی جامع پذیرش، پایش و پیگیری بیمار (۳ پ) در بستر اینترنت و تبلت برای دانشکده‌ها و سلامتکده‌های طب سنتی در سراسر کشور کرده است.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، این سامانه دارای قابلیت‌های نظیر تشخیص و ارائه نقشه درمانی (CDSS) و ارتقاء سیستم از طریق یادگیری هوشمندانه است. در این سامانه بیمار، دستیار، استاد و منشی سلامتکده به عنوان ۴ بخش اصلی نقش خود را ایفا می‌کنند. کلیه علائم و بیماری‌های طب سنتی، نسخ و داروها بارگذاری شده و به صورت هوشمند مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و سیستم بر اساس محتوای ورودی به مرور توسعه یافته و قابلیت ارائه پیشنهاد و کمک در تصمیم‌گیری به دستیار و استاد را خواهد داشت.

برپایه این گزارش، از ویژگی‌های این سامانه امکان تعریف سلامتکده و دانشکده‌های مختلف است تا میزان ثبت داده‌ها رشد چشمگیری پیدا کرده و در نتیجه حجم داده‌ها کمک شایانی در تجزیه و تحلیل داده‌های ثبتی و ارتقاء سیستم و نیل به نتایج موثق‌تر ‌نماید. همچنین امکان افزودن فرم‌های گوناگون، الگوریتم‌های تشخیصی و پروتکل‌های درمانی همواره در این سامانه وجود دارد.

گفتنی است: شرکت فناور ” سلام دکتر” مستقر در پارک علم و فنآوری خراسان، تنها شرکتی در کشور است که فرآیند نوبت‌دهی آنلاین مطب را طبق استانداردهای جهانی در بستر وب، موبایل، بات تلگرام و مرکز تلفن اختصاصی مبتنی بر پرداخت اینترنتی به طور کامل و کاملاً کاربردی پیاده‌سازی کرده و به صورت رایگان در اختیار پزشکان و سایر اقشار جامعه سلامت کشور قرار داده است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7