متخصصین

آغاز ثبت نام توزیع نیروی متخصص (ضریب کا) در سامانه توزیع نیروی متخصص

دکتر ماهر از آغاز ثبت نام توزیع نیروی متخصص (ضریب کا) در سامانه توزیع نیروی متخصص با توجه به اعلام نتایج گواهینامه و دانشنامه کلیه رشته های تخصصی وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، دکتر علی ماهر معاون فنی و برنامه ریزی معاونت درمان وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر گفت: داوطلبان تا ۳۰ مهر ماه مهلت دارند تا نسبت به تعیین محل خدمت خود اقدام نمایند.

وی افزود: کلیه فارغ التحصیلان اعم از ده درصد برتر فارغ التحصیلان موظف به پر کردن سامانه و تعیین محل بوده و جایابی آنها پس از بررسی سامانه انجام خواهد گرفت.

بر اساس اطلاعیه معاونت درمان که در همین زمینه صادر شده است داوطلبان باید جهت دریافت اطلاعیه های مربوط به انتخاب محل به سایت Behdasht.gov.ir (لینک توزیع متخصص ) مراجعه فرمایید.

در این اطلاعیه آمده است: در صورتی که به هر دلیل فردی در تقسیم شرکت نکرده یا مدارک لازم جهت انتخاب محل را در مهلت های تعیین شده ارائه و یا انتخاب محل ننماید معاونت درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نسبت به تعیین محل خدمت بر اساس نیاز دانشگاههای علوم پزشکی کشور اقدام نموده و فرد حق هیچ اعتراضی را نسبت به تعیین محل خود نخواهد داشت.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره تلفن های ۸۱۴۵۵۱۴۸، ۸۱۴۵۵۱۲۱، ۸۱۴۵۵۵۳۳ تماس حاصل نموده و ازمراجعه حضوری جداً خودداری شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7