آموزشی

تشکیل کمیته متناسب سازی برنامه‌های آموزشی دانشجویان خارجی

کمیته تطبیق و متناسب سازی برنامه‌های آموزشی به منظور تطبیق و متناسب سازی برنامه های موجود آموزشی با نیازهای دانشجویان خارجی در وزارت بهداشت تشکیل می شود.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایسنا،‌ دکتر سید منصور رضوی دبیر شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت، با اعلام این خبر اظهار کرد: در جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی وزارت بهداشت با تشکیل کمیته تطبیق و متناسب سازی برنامه های آموزشی به منظور تطبیق و متناسب سازی برنامه های موجود آموزشی با نیازهای دانشجویان خارجی موافقت شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این کمیته علمی مامور انطباق و متناسب سازی محتوای برنامه ها و نیازهای سلامت مردم کشور متبوع متقاضیان خارجی می شود.  ضمن اینکه این برنامه ها صرفاً برای دانشجویان خارجی است و به هیچ عنوان قابل تسری به دانشجویان، دانشگاهها و برنامه های داخل کشور نیست.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت،‌ رضوی در پایان خاطر نشان کرد: براساس این مصوبه علاوه بر دبیران شوراهای آموزشی حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، معاون آموزشی، معاون یا مدیر بین الملل و مدیر گروه آموزشی دانشگاه پیشنهاددهنده برنامه از اعضای این کمیته خواهند بود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7