یادداشت

یادداشت وزیر بهداشت درباره یک عکس

وزیر بهداشت با انتشار مطلبی در اینستاگرامش با عنوان “یک عکس، یک دنیا افتخار”، نوشت: و چه می‌توان گفت به آن اندک افرادی که طی سه سال گذشته ابزار دست قدرت‌طلبان و سیاست‌بازان شده‌اند و همت خود را صرف بدنام کردن جامعه پزشکی و پرستاری کشور کرده‌اند. همان‌ها که یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت را هدف تیرهای بی‌خردی و بی اخلاقی قرار داده و می‌دهند و بر این خیانت، نام افتخار می‌نهند؟.

به گزارش صدای پزشکان، در این مطلب آمده است:

«این عکس را یکی از همکاران برایم ارسال کرد و نوشت، ساعت شش و پنجاه دقیقه صبح است و خانم سبزی‌پور سوپروایزر شب بیمارستان شهید مدنی که به دلیل مشکل حاد کلیوی، آنژیوکت به دست دارد، بعد از دوازده ساعت کار، همچنان با خوشرویی پیگیر امور بیماران است.

چه می‌توان گفت در برابر این فداکاری‌ها، این ازخودگذشتگی‌ها و این عشق خدمت به هموطنان؟ آن‌هم از سوی افرادی که قریب به ۱۰ ماه است، کارانه‌های خود را به دلیل بدهی بیمه‌ها دریافت نکرده‌اند و باز هم مهربانانه بر آلام بیماران مرهم می‌گذارند.

و چه می‌توان گفت به آن اندک افرادی که طی سه سال گذشته ابزار دست قدرت‌طلبان و سیاست‌بازان شده‌اند و همت خود را صرف بدنام کردن جامعه پزشکی و پرستاری کشور کرده‌اند. همان‌ها که یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت را هدف تیرهای بی‌خردی و بی اخلاقی قرار داده و می‌دهند و بر این خیانت، نام افتخار می‌نهند؟

اینجانب یک بار دیگر از صمیم قلب به تمام همکارانم در سراسر کشور، خدا قوت و خسته نباشید می‌گویم و به آنها که در برابر این خدمت‌گذاران به ملت، صف‌آرایی کرده‌اند، می‌گویم، تا روزی که ما هستیم، محکم و استوار و درکنار هم به ملت شریف ایران خدمت خواهیم کرد و مزد خویش تنها از خدای بزرگ طلب می‌کنیم و بس».

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "یادداشت وزیر بهداشت درباره یک عکس"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
كيوان رمضاني
Guest

جناب وزیر
قبل حضور شما در مسند وزارت، توهین ها و بدبینی ها در این حد نبود،
جای تامل داره این موضوع…
ضمنا:
خدمت گزار صحیحه
نه خدمت گذار
انشالا که ایراد از شما نباشه!

نماينده
Guest

در کربلای معلی خودم شاهد بودم پزشکان و پرستاران داوطلب هلال احمر در حالیکه خود بیمار شده بودند و ماسک بر صورت در درمانگاه ها خیل عظیم بیماران را ساعتها معالجه میکردند

wpDiscuz
Powered by Themes24x7