نظام سلامت

طرح تحول سلامت در اکثر نظرسنجی های مردمی رتبه اول را دارد/ قول مساعد معاون اول رییس جمهور برای حل مشکلات اعتباری طرح تحول سلامت

وزیر بهداشت گفت: با وجود مشکلات مالی زیادی که برای طرح تحول سلامت به وجود آوردند اما مردم هنوز خدمات با کیفیتی را دریافت می کنند و جامعه پزشکی هم در ارایه خدمات کم نگذاشته و نسبت به مردم هیچ کوتاهی نکرده است.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز در دیدار با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، اظهار داشت: خوشبختانه با لطف و عنایت خدا و حمایت مردم، طرح تحول سلامت در اکثر نظرسنجی های مردمی رتبه اول را دارد .
وزیر بهداشت یادآورشد: رییس جمهور چندین بار برای حل مشکلات طرح تحول سلامت، دستوراتی را صادر کرد اما حساسیت ها متفاوت است و معاون اول رییس جمهور به ما قول داده که مشکلات اعتباری طرح به زودی و تا قبل از عید برطرف شود.

دکتر هاشمی با اشاره به آخرین دیدار خود با آیت الله هاشمی رفسنجانی در واپسین روزهای عمر ایشان، اظهار داشت: آیت الله هاشمی به آینده کشور خیلی امیدوار بودند و می گفتند که وضعیت دولت در دور بعدی بهتر می شود و ایشان تاکید زیادی بر توجه به رفاه اجتماعی و کاهش فقر داشتند.

وزیر بهداشت از آیت الله نورمفیدی به دلیل حمایت از حوزه سلامت تشکرکرد و گفت: انتظار داریم به مسئولان اقتصادی و اقتصادیون در خصوص مشارکت بیشتر در حوزه سلامت سفارش کنید.

دکتر هاشمی در پایان تاکید کرد: طرح تحول سلامت، جزء آرزوهای انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا بود زیرا هدف این طرح نیز مانند اهداف انقلاب، رفاه و آسایش بیشتر مردم است و اعتقاد داریم که بخشی از وظایف حکومت در کنار تامین امنیت، رفاه اجتماعی است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "طرح تحول سلامت در اکثر نظرسنجی های مردمی رتبه اول را دارد/ قول مساعد معاون اول رییس جمهور برای حل مشکلات اعتباری طرح تحول سلامت"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
maa
Guest
این تعریف و تمجید از کار خود مثل تعریفی است که یک بنده‌خدایی از طرح مسکن مهر یا دادن یارانه به کل ملت ایران می‌نمود که انان نیز با بالاترین رضایتمندی اماری همراه بودند. جالب است که سه وزیر بهداشت سه حرف مختلف را می‌زنند و هرسه دیگری را به بی‌قانونی متهم می کنند ، در حالیکه هر سه یک مسیر را از طروق مختلف رفته و تنها کار خود را قابل ستایش می دانند و اقدامات ان دیگران را غیر قانونی. بگذریم از اینکه هرسه این حضرات اقدامشان غیر قانونی بوده است و هیچکدام هیچ پیشینه‌ای از تحقیقات لازم… بیشتر
wpDiscuz
Powered by Themes24x7