فراسو نظام سلامت

پخش سریال ایرانی «پرستاران» از شنبه (۲۳ بهمن ماه)

مجموعه تلویزیونی «پرستاران»، محصول جدید گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، از شنبه (۲۳ بهمن ماه) به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از روابط عمومی شبکه یک، فاز نخست سریال «پرستاران» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی داود هاشمی در ۲۵ قسمت از شنبه آینده پخش می‌شود.

«پرستاران» یک ملو درام اجتماعی است و داستان‌های این سریال در بخش اورژانس بیمارستان نورافشار تهران اتفاق می‌افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند.

در واقع این سریال با هدف آشنایی مردم با جامعه درمانی و پزشکی کشور به خصوص دشواری‌های حرفه پرستاری تولید شده است که در قالب داستان‌هایی مبتنی بر مستندات واقعی، ضمن ایجاد سرگرمی، به افزایش آگاهی‌های عمومی درباره این قشر زحمت‌کش جامعه کمک می‌کند.

فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، الناز حبیبی، لیندا کیانی، سیاوش خیرابی، مهدی صبایی، فریبا نادری، محمد عمرانی، امین زندگانی، شهرام قائدی، میرطاهر مظلومی، مهوش صبرکن، حسین سلیمانی، ایمان باقری، مریم یوسف و شهنام شهابی در این سریال ایفای نقش کردند.

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» قرار است از شنبه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ به روی آنتن برود و جمعه‌ها هم در همین ساعت خلاصه قسمت های قبلی بازپخش شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7