متخصصین

اعتراض هماتولوژیست ها به حق کموتراپی رادیوتراپیست ها

به گزارش صدای پزشکان، به دنبال اعطا حق رسمی کموتراپی به رادیوتراپیست ها، دستیاران دوره فوق تخصصی هماتولوژی با اعتراض به این تصمیم از حضور در بخش ها خودداری نموده اند.

در پی این تصمیم، دکتر رضا صفایی، ریاست بخش هماتولوژی گروه داخلی دانشگاه علوم پزشکی تهران، طی نامه ای اعتراضی اظهار داشت با شرایط فعلی نیازی به پذیرش دستیار دوره فوق تخصصی هماتولوژی نخواهد بود.

photo_2017-02-08_15-54-44

صدای پزشکان به عنوان بستر فعالیت اجتماعی صنفی تمامی پزشکان، آماده است بازتاب دهنده نگاه همکاران رادیوتراپیست نیز باشد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "اعتراض هماتولوژیست ها به حق کموتراپی رادیوتراپیست ها"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
E
Guest

در گذشته یکبار دیگه این بحث پیش اومد که دوستان متخصص رادیوتراپی در انجمن رادیوتراپی در پاسخ به نامه اعتراض دوستان دستیار و فوق خون و انکولوژی، اینطور پاسخ دادند:
http://isro.org.ir/index.php/اخبار/۴۸-اخبار-ویژه/۵۷-نامه

آرمین
Guest
تنها چیزی که به نظر میاد در این اعتراض های بین رشته ای داره نادیده گرفته میشه ، مردم اند! واقعا این نامه در شرایطی نوشته شده که بعضی از استان ها (دقت کنید ، استان نه شهر و روستا!) فوق تخصص هماتولوژی ندارن اینکه ما یک سقف درامد نجومی، به رفتار غلط گذشتگان، برای خودمون متصور شدیم و ذره ای به خطر افتادن این شرایط کاری مارو به واکنش وا میداره! من رزیدنت رادیولوژی هستم برای بحث سونوگرافی و واگذاری اون به رشته های دیگه همیشه با همکاران “درگیر” ام!! و من رو به بی غیرتی متهم میکنن! جلوی… بیشتر
wpDiscuz
Powered by Themes24x7