دانش آموختگان

پزشک اعزامی به کربلا بر اثر تصادف جان باخت

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایرنا سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه گفت: پزشک اعزامی این شهرستان به کربلا بر اثر وقوع تصادف جان باخت و ۱۲ نفر نیز در این حادثه زخمی شده اند.

علی جنتی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این گروه پزشکی سوم آذر برای ارایه خدمات به زائران حرم حسینی به کربلا اعزام شده بودند که روز گذشته اتوبوس حامل آن ها در مسیر سامرا به کربلا دچار سانحه شد.
وی اظهار کرد: دراین سانحه دکتر نرمین شهپوری پزشک عمومی، جان خود را از دست داد و ۱۲ نفر نیز مصدوم شدند که هم اکنون پنج نفر از این گروه پزشکی در بیمارستان بستری هستند و وضعیت آنان خوب گزارش شده است.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه با تسلیت این حادثه به جامعه پزشکی یادآور شد: هفت تن از سانحه دیدگان نیز به صورت سرپایی مداوا شده و از بیمارستان ترخیص شده اند.
جنتی ادامه داد: تمامی حادثه دیدگان روز پنج شنبه به کشور باز می گردند و جسد مرحومه شهپوری نیز روز یکشنبه هفته آینده به کشور منتقل می شود.
گروه پزشکی مراغه به عنوان نخستین گروه پزشکی آذربایجان شرقی به منظور ارایه خدمات به زائران اربعین حسینی روز سه شنبه از این شهرستان به مسیر پیاده روی زائران تا کربلای معلی اعزام شد.
این گروه شامل سه پزشک عمومی و متخصص و ۲۲ کادر پزشکی بوده که طبق برنامه باید از سوم تا ۱۳ آذر به زایران پیاده حرم امام حسین (ع) خدمات ارایه می کردند.
شهرستان مراغه با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7