دانش آموختگان دستیاران تخصصی

پاتولوژیست ها:در حمایت از عدم شرکت رزیدنت‌ها در امتحان ارتقاء، سؤالات امتحان ارتقاء دستیارى امسال را طرح نخواهیم کرد

پاتولوژیست‌های سراسر کشور با تکرار هبستگی خود با رزیدنت‌های پاتولوژی، اعلام کردند که سوالات امتحان ارتقا را طرح نخواهند کرد. در پایان این گردهمایى که هیئت بورد پاتولوژى، مدیران گروه‌هاى پاتولوژى سراسر کشور و هیئت مدیره انجمن پاتولوژى شرکت داشتند، بیانیه‌ای به این شرح صادر شد:

بسم الله الرحمن الرحیم
با اهداء سلام حضور اعضاء محترم جامعه پاتولوژى کشور و به خصوص دستیاران رشید و عزیزمان، به اطلاع میرسانیم که گردهمایى به منظور تبادل نظر پیرامون مسائل کلان رشته پاتولوژى در کشور اعم از مسائل آموزشى و درمانى برگزار و مقرر گردید اینگونه جلسات به طور منظم تداوم داشته و نتایج آن با هدف اجرایى شدن پیگیرى گردد.

در حاشیه جلسه مذکور نامه‌هاى مربوط به دستیاران پاتولوژى سراسر کشور واصل گردید که طى آن تصمیم به عدم شرکت خود را در امتحان ارتقاء به اطلاع حضار رساندند. حاضرین در جلسه ضمن درک کامل شرایط بغرنج این عزیزان و در حمایت از فرزندان رشید خود، ضمن تاسف بابت عدم تدبیر مناسب از طرف مسئولین وزارت بهداشت در حل مسائل پیش آمده و اصرار ایشان بر اجراى آیین نامه دوره تکمیلى علیرغم در خواست هاى مکرر براى توقف آن، تصمیمى مبنى بر عدم مشارکت در طراحى سؤالات امتحان ارتقاء دستیارى امسال اتخاذ نمودند.

به علاوه حاضرین در جلسه اقدامات انجام شده در رابطه با تهدید و احضار دستیاران عزیز به کمیته هاى انضباطى و حراست بعضى از دانشگاه‌ها را محکوم دانسته و این قبیل اعمال را به دور از شأن دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهور محترم به عنوان منتخب ملت می‌دانند و حال آنکه خواسته این عزیزان، خواسته‌اى به حق بوده که تایید کمیسیون محترم بهداشت مجلس، شورایعالى نظام پزشکى و سایر انجمنهاى علمى کشور را به همراه داشته است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7