نظام سلامت

معاون رئیس جمهور در مورد معوقه پزشکان در طرح تحول: معوقه ها به تدریج در حال پرداخت است

به گزارش صدای پزشکان به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری روز شنبه در آئین افتتاح بیمارستان ۶۴ تختخوابی امام حسین (ع) هریس اظهارکرد: طرح تحول نظام سلامت از جمله طرح های موفق دولت تدبیر و امید بوده که مشکلاتی داشته است و درصدد رفع آنها هستیم. وی با اشاره به معوقه های پزشکان و پرستاران اعلام کرد: این معوقه ها به تدریج در حال پرداخت است.
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به سخنان شب گذشته رئیس جمهور آمریکا علیه ایران اظهارکرد: آمریکا تحمل وجود هیچ کشور مستقل و رو به توسعه در هیچ گوشه ای از جهان را ندارد.
وی با بیان اینکه سخنان ترامپ پر از ابهام و تهمت بود، گفت: رئیس جمهور آمریکا هیچ حرف تازه ای نداشت و اثری از برنامه راهبردی در سخنانش نبود.
معاون اول رئیس جمهور تنها راه توسعه ایران را اتحاد و یکپارچگی ملی در کنار اختلاف نظرها و سلیقه ها دانست و اظهارکرد: کشور ایران جزو ثروتمندترین کشورهای صاحب تمدن در طول تاریخ و همیشه مدافع صلح جهانی بوده و خواهد بود.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در این ۲ شهرستان، افزود: بیمارستان امام حسین(ع) هریس و بزرگراه اهر -هریس – تبریز از خواسته های اساسی مردم منطقه بود که امروز شاهد تحقق یکی از این خواسته ها هستیم.
بیت الله عبداللهی با اشاره به مشکلات آبی شهرستان هریس، گفت: این شهرستان به عنوان کم آب ترین شهرستان آذربایجان شرقی شناخته می شود.
وی با اشاره به ظرفیت های معدنی منطقه، گفت: در راستای توسعه منطقه نیاز به اتصال اهر و هریس به راه آهن سراسری داریم .
عبداللهی با بیان اینکه مردم شهرستان های اهر و هریس توان بازپرداخت تسهیلات زلزله را ندارند، تعویق بازپرداخت این تسهیلات را درخواست کرد.
بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان هریس با اعتبار ۳۲۰ میلیارد ریال و در طول ۲ سال احداث شده است.
امروز با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علاوه بر بیمارستان هریس، بیمارستان سراب در آذربایجان شرقی هم بهره برداری شد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "معاون رئیس جمهور در مورد معوقه پزشکان در طرح تحول: معوقه ها به تدریج در حال پرداخت است"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
محمد حسين بيگدلي
Guest

با عرض سلام. در مورد خبر صحبتهای اقای جهانگیری که فرموده اند معوقات پزشکان به تدریج پرداخت می شود لطفا بفرمایند دقیقا تا کی؟ چون من عنوان یک پزشک متخصص کارانه یک سال گذشته خودم را دریافت نکرده ام.

wpDiscuz
Powered by Themes24x7