صنفی

ضرب و شتم یک پزشک، در شهرستان بناب

به گزارش صدای پزشکان به نقل از پیک خبری شهرستان بناب، عصر  جمعه  ۴ اسفند، در اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان بناب، پزشک زن متخصص طب اورژانس در حین انجام عمل سرپائی مورد ضرب و شتم همراه بیمار قرار گرفت. متاسفانه این حمله وحشیانه منجر به ضربه مغزی پزشک گردیده و با توجه به وخامت حال عمومی، وی به بیمارستان امام رضا تبریز منتقل گردید.

ضارب به این امر کفایت نداده و به پرسنل در حین خدمت نیز توهین و اهانت کرده و ایشان را تهدید نموده که با حضور فرماندهی محترم نیروی انتظامی کلانتری ۱۱ و با دستور دادستان محترم توسط ضابطین قضایی (اطلاعات امنیت نیروی انتظامی) دستگیر و به کلانتری ۱۱ برای تکمیل پرونده انتقال یافتند تا به مقامات قضایی تحویل داده شود.

این چندمین مورد در ماههای اخیر است که شاهد برخوردهای اینچنینی با کادر درمانی هستیم. این موارد، بیش از پیش لزوم وجود قوانین بازدارنده در این زمینه و نیز تعدیل  جریان تبلیغاتی پزشک ستیزانه حاکم بر رسانه ها را به ما یاد آور میشود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

1 نظر برای مطلب "ضرب و شتم یک پزشک، در شهرستان بناب"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
سوال
Guest

سوالی که پیش میاد اینه چرا این خانم دکتر مظلوم رو همون بیمارستان امام خمینی که داخلش بود بستری نکردن؟؟؟
جوابش مشخصه چون بیمارستان بهتر با امکانات بهتر وجود داشته و قطعا پزشکان همکار خودشون رو جای بد بستری نمی کنن. ضمن اینکه خاطرشون هم از حساب تیلیاردی خانم دکتر بابت هزینه ها راحته
در ضمن این ضارب ظالم همین جوری اومده زده برده فحش داده و… یعنی پرسنل خدوم بیمارستان هیچی بهش نگفتن؟؟؟

wpDiscuz
Powered by Themes24x7