دانش آموختگان

رئیس سازمان نظام پزشکی اردبیل: بنا به درخواست خانواده مرحوم دکتر پیرزاده هزینه‌های مراسم صرف امور خیریه می‌شود

دکتر منصور جعفری رییس هیات مدیره نظام پزشکی اردبیل طی نامه ای از حضور و پیگیری رییس کل سازمان تشکر کرد

ریاست کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران

استاد ارجمند جناب آقای دکتر علیرضا زالی

سلام علیکم

احتراماً با تشکر از تشریف فرمایی جنابعالی و جناب آقای دکتر لاری‌پور مدیر کل محترم روابط عمومی سازمان به اردبیل و بررسی دقیق فنی و حقوقی موضوع قتل همکارمان مرحوم آقای دکتر اصغر پیرزاده، طی جلسات فشرده با مسؤولین قضایی، سیاسی، امنیتی، انتظامی و اجرایی استان و قرار گرفتن در جریان اقدامات انجام شده در چند روز اخیر، حضور در مراسم ختم مرحوم و ابراز همدردی با خانواده محترم و جامعه پزشکی استان و شرکت در جلسه فوق‌العاده هیأت مدیره نظام پزشکی اردبیل و تشریح کامل نتایج بررسی (که با دلایل متقن مشخص گردید قتل ارتباطی با حرفه پزشکی نداشته است) باعث کاهش آلام جامعه پزشکی استان و فروکش کردن التهاب و هیجان در جامعه پزشکی گردید. هیأت مدیره نظام پزشکی اردبیل به نمایندگی از کل جامعه پزشکی کشور در کنار خانواده محترم مرحوم به صورت جد پیگیر روند بررسی پرونده از طریق مراجع قضایی خواهد بود و مراتب به استحضار حضرتعالی خواهد رسید.

شایان ذکر است با توجه به تالمات روحی خانواده معزا و ادامه مراسم‌های سوگواری در اردبیل و همچنین به دلیل عدم امکان حضور هیأت مدیره سازمان نظام پزشکی اردبیل، برگزاری مراسم در تهران به زمان دیگری موکول گردد.

به اطلاع می‌رساند خانواده مرحوم دکتر پیرزاده طی پیامی از همه کسانی که قصد برگزار مراسم داشتند درخواست کرد هزینه‌ی مراسم صرف امور خیریه شود.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7