دانشجویان

افزایش مشارکت دانشجویان در عرصه های مختلف یکی از اهداف وزارت بهداشت

معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت روز دانشجو را به تمامی دانشجویان کشور تبریک گفت و اظهار داشت: در برنامه ها، سیاست گذاری ها و اقداماتی که داشتیم، تلاش کردیم تا فضا را برای حرکت بالنده و نقش آفرینی مثبت و سازنده دانشجویان فراهم کنیم.

به گزارش صدای پزشکان به نقل از وبدا، دکتر محمد رضا فراهانی، یکی از اهداف معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت را حفظ جایگاه دانشجویانی دانست که از ابتدای شکل گیری جنبش دانشجویی تا کنون نقش ویژه ای در انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، انقلاب فرهنگی و عرصه های سیاسی و اجتماعی ایفا کرده اند.

وی تصریح کرد: استراتژی ما در حوزه فعالیت های دانشجویی، افزایش نرخ مشارکت دانشجویان در فعالیت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بوده بنابراین لازم بود تا با دانشجویان تعامل بیشتری داشته باشیم.

دکتر فراهانی خاطر نشان کرد: نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا شبکه ای از دانشجویان را در حوزه های مختلف فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی را تشکیل دهیم تا ضمن تعامل با دانشجویان، به مشکلاتی که آنها مطرح می کنند حساسیت نشان دهیم.

معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت در پایان، تعامل این معاونت با نخبگان رشته های علوم پزشکی در کشور را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: واکنش مناسب ما به مطالبات و مشکلات دانشجویان، باعث افزایش رضایتمندی آنها شده است.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

اولین نفری باشید که نظر می دهید

مرا مطلع کن از
avatar
wpDiscuz
Powered by Themes24x7