آموزشی

جزئیات برگزاری آزمون صلاحیت بالینی: ۱۷ ام دی ماه در دانشگاه های تعیین شده

به گزارش صدای پزشکان، بنابر ابلاغیه معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه های سراسر کشور، دانشگاه های محل برگزاری آزمون صلاحیت بالینی، تاریخ برگزاری و مشمولان این آزمون مشخص شدند. در این ابلاغیه که در پیوست فایل آن را مشاهده می کنید، دانشگاه های علوم پزشکی تبریز، شیراز، کرمان، زاهدان، اهواز، مازندران، گیلان، کرمانشاه، کردستان، همدان، تهران، ایران، بقیه الله، کاشان، زنجان، اراک، اصفهان، یزد، مشهد و بیرجند به عنوان محل برگزاری آزمون مشخص شدند. این آزمون در اولین دوره به صورت آزمایشی و در تاریخ ۱۷ دی ماه ۱۳۹۴ برگزار می شود. آزمایشی بدین معنا که در صورت کسب نمره قبولی، شرکت کنندگان گواهینامه قبولی را دریافت می کنند اما در صورت مردود شدن، یک بار دیگر به صورت رایگان مجاز به شرکت در آزمون هستند. داوطلبین آزمون دستیاری سال ۱۳۹۵ که بعد از بهمن ماه ۹۴ فارغ التحصیل می شوند جهت شرکت در آزمون دستیاری سال ۹۵ موظب به داشتن مدرک قبولی در این آزمون هستند. جدول بودجه بندی سوالات آزمون از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه های محل برگزاری اعلام و هیئت علمی منتخب بر مبنای آن سوالات را طرح خواهند کرد. همچینن هر ایستگاه موظف به داشتن دوربین و تجهیزات صدا است. ابلاغیه این آزمون را از لینک زیر می توانید دریافت کنید.

ابلاغیه معاونت آموزشی وزارت بهداشت جهت برگزاری آزمون صلاحیت بالینی

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

4 نظر برای مطلب "جزئیات برگزاری آزمون صلاحیت بالینی: ۱۷ ام دی ماه در دانشگاه های تعیین شده"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
مجتبی
Guest

با سلام…برای بچه هایی که اسفند امسال فارغ التحصیل می شوند و استریت نیستند و قصد شرکت در ازمون دستیاری ۹۶ دارند .چکار باید بکنند.اخه چرا یک نفر درر وزارت خانه نیست که حداقل از ورودی ها و مسایل دانشجویان اطلاعی داشته باشد.

---
Guest

با این کارهای وزارت خ.نه ادم فکر میکنه این دوستانی که در وزارت بهداشت هستن هیچ اگاهی از رشته پزشکی ندارن…..

علی
Guest

جالبه واقعا. اگر اشتباه نکنم دانشگاه های جیرفت و بم هنوز اینترن ندارند و بچه های اولین ورودی پزشکی این دانشگاه ها باید تازه امتحان پره اینترنی بدهند، این دانشگاه ها هم در لیست آمده اند. لطفا پیگیری کنید.

به نظرم نباید فقط به این دوره فکر کنیم.تغییرات از 3 سال دیگر شروع شود
Guest
چرا هر دوره فقط به همون دوره فکر میکنند.که مثلا این دوره لغو بشه.خوب دوره بعدی چه گناهی دارند؟؟ مسأله اصلی اینه که تا ۳ سال طبق گفته ای که در مصاحبه ها خوندیم هیچ گونه تغییری نباشه. مسأله دوم اینه که تغییرات قدم به قدم باشد. نظر خوبی رو خوندم.سال اول محدودیت انتخاب رشته.سال بعد ضریب دارشدن دروس.از سال سوم دخالت معدل و پره.از سال چهارم ورود آیتم های صلاحیت بالینی و تایید صلاحیت رفتار حرفه ای.برای این خاطر میگم که از سه سال دیگر تغییرات بیشتر شروع بشه برای اینه که کسی که کارآموزه یا کارورزه(که معمولا -۴-۳… بیشتر
wpDiscuz
Powered by Themes24x7