پرونده عدالت در سلامت سیاست گذاری سلامت

دهمین نشست عدالت در سلامت

دهمین نشست از نشست های ماهانه کارگروه عدالت در سلامت، دوشنبه آینده ساعت ۱۴:۳۰ در مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد. موضوع این نشست “سلامت مهاجران در ایران” است.
دکتر احسان شمسی گوشکی، دبیر گروه اخلاق پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های پزشکی، دکتر آزاده حسنی دکترای سیاستگذاری سلامت و مدیر کشوری سازمان international relief و دکتر محمدرضا صالحی عضو هیات علمی گروه عفونی بیمارستان امام خمینی در پنل بحث این نشست حاضر خواهند بود و هر یک بنا به تجربه خود از منظری متفاوت به مساله سلامت مهاجران می پردازند.
خانم طاهره خاوری، مدیر داخلی انجمن دوستداران کودک پویش و مدیر خانه کودک محمودآباد نیز تجربه خود را در مواجهه با کودکان مهاجر بیان خواهد نمود.
کارگروه عدالت در سلامت، گروهی دانشجویی است که ذیل معاونت فرهنگی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با برگزاری نشست های ماهانه به موضوعاتی مرتبط با اخلاق حرفه ای و تعهد اجتماعی می پردازد.
نشست آتی دوشنبه ۴ آبان ماه از ساعت ۱۴:۳۰ در مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشکده، واقع در خیابان وصال شیرازی تقاطع ایتالیا برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

میز خبر صدای پزشکان

پاسخ بدهید

2 نظر برای مطلب "دهمین نشست عدالت در سلامت"

مرا مطلع کن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین نظر | قدیمی ترین نظر | نظر با بالاترین رای
جمالی
Guest

ببخشید اطلاعی دارید که شرایط شرکت در این نشست چیه؟ نشست آزاده یا اختصاصی؟ آیا امکان حضور براى پژوهشگران غیر پزشک هست؟

wpDiscuz
Powered by Themes24x7